חינם- מדריך מפורט אודות תכולת עבודות המפקח ועלות שירותי הפיקוח. זמין לצפייה מיידית

כמה עולים שירותי פיקוח, מה זה פיקוח, מה זה ניהול פרויקט, מהי תכולת עבודתו של המפקח והאם באמת צריך את זה?

המדריך כולל פירוט מקיף על תעשיית הפיקוח במגזר הבנייה הפרטית. המידע המוצג במדריך יעזור רבות לכל בונה ומתכנן להבין מה באמת יש לדרוש ממפקח הבנייה, מהי אחריות המפקח וכיצד למדוד את איכות תפקודו.

גישה למדריך ניתנת בחינם. לחץ על הכפתור הבא בכדי להתחבר ולעבור למדריך:

חלק מהנושאים המופיעים במדריך

16 גורמים המשפיעים על תהליך הבנייה וגורמים לעיכוב, בזבזנות או כשלים

הפרק הראשון עוסק בסוגי המפקחים הקיימים ובתמונה כללית על תעשיית הפיקוח. כמו כן מוצג תרשים ובו 16 גורמים המשפיעים על תהליך הבנייה וגורמים לעיכוב, בזבזנות או כשלים. מידע זה יהווה אבן דרך לפתרונות ולדרישות שיועלו בהמשך המדריך בהקשר לתכולת עבודת המפקח ודרכי עבודתו.

23 נושאים המציגים מבט מדויק של תכולת העבודות הנדרשות ממפקח הבנייה

המדריך מאפשר לנו לראות מהו השלם, ה-100% שעלינו לדרוש מהמפקח בניגוד ובפער רב ממרבית ההצעות שנקבל ממפקחי הבניה. הנושאים המוצגים בפרק יהוו אבן דרך משמעותית להתנהלות מוצלחת, תפעול נכון ומדויק של המפקח והכוונה בהפעלת מנגנון מדיד של עבודות הפיקוח. הנושאים במדריך הם נושאים מוכחים ומעשירים בתרומתם.

עלויות הפיקוח, הכשרה, מקצועיות וערכים כיסוד עיקרי

המאפיינים החשובים באמת בבחירת המפקח בנויים על רמת הכשרתו, ניסיון וידע מקצועי מוכח וערכיו האישיים. במדריך נבחן את המאפיינים החשובים.

כמה עולה לשכור מפקח ומדוע יש הבדלים במחירי הפיקוח?

לאחר שנבין מהי באמת תכולת עבודת המפקח ומהן דרישות הפרויקט מפונקצית הפיקוח נוכל לאמוד את סך שעות העבודה הרצויות לנו. בשלב זה במדריך נוכל לבחון את עלויות המפקח תוך הבנה של תחומי תפקידו ותכולת עבודתו. נוכל לדעת או לבחון את תכולת ההצעות שנקבל למול המצב הרצוי.

מפקח ובקר איכות הנדסי כגורם לחיסכון כספי ולמניעת כשלים

הרכיב העיקרי להשגת פרויקט מאורגן, איכותי, מקצועי ומוצלח טמון במנגנון בקרת האיכות. לאורך המדריך אנחנו מציגים דוגמאות כיצד מנגנון בקרת האיכות צריך לבוא לידי ביטוי ברמה הפרקטית ומהן הדרכים ליישומו.

הגישה בחינם. נא ללחוץ על הכפתור הבא בכדי להתחבר ולעבור למדריך:

שאלות נפוצות

איך אוכל לדעת האם בפרויקט שלי יש באמת צורך במנגנון פיקוח?

המידע והנושאים המפורטים במדריך יעזרו לך להבין את הפרויקט שלך ממספר זוויות. הבנת צרכי הפרויקט והשוואתם לתהליכי עבודה שונים עליהם אמון המפקח יבהירו לך האם ישנו צורך במנגנון פיקוח.

איזו השפעה יש למנגנון הפיקוח על תוצאות הפרויקט?

מנגנון פיקוח המתפקד כהלכה, אמור בשלב הראשון לאפיין ולהגדיר את צרכי הפרויקט ולנטרל סיכונים פוטנציאליים. לאורך שלבי הפרויקט תרומתו צריכה להיות מורגשת במספר הבטים כגון; איכות העבודות, חיסכון כספי, מניעת ליקויי תכנון, ביצוע וחומר, קיצור זמנים, הבטחת איכות, אינטגרציה ופרמטרים נוספים המצוינים במדריך.

האם המדריך כולל פירוט בנושא כלי העבודה של המפקח והדרכים שלפיהן יש למדוד את עבודתו?

כן, בהחלט. הקונספט המפורט במדריך מבוסס על שקיפות מוחלטת בכל תעבורת המידעים והדוחות המופקים שמטרתם למדוד שורה ארוכה של מדדי איכות.

סטיב ג'ובס

״הפרטים חשובים, משתלם לחכות...״

הגישה בחינם. נא ללחוץ על הכפתור הבא בכדי להתחבר ולעבור למדריך:

נעים להכיר

שמי עומרי גור, נשוי ואב לשלושה ילדים מקסימים. את דרכי בענף הבנייה התחלתי מייד לאחר שירותי הצבאי ביחידת ממר״מ.


אני עוסק בתחום הניהול והפיקוח מעל 20 שנה. אני מעריך כנות, יסודיות, איכות, דיוק וירידה לפרטים. אני בעל הסמכות רבות בתחום הבנייה ביניהן; מנהל עבודה, מפקח בנייה, יועץ איטום ועוד. אני חי ונושם איכות ותקני בנייה ונהנה מאוד מתהליך היצירה והתוצר הסופי.

אומרים עלינו

תודה מקרב לב על בית מדהים

מה הייתי עושה בלעדיך? לאורך כל תקופת הבניה כשהייתי במקום אחר אתה דאגת לצד המקצועי, עדכנת אותי ושלחת צילומים, והשגחת על רצף העבודה.

בסבלנות אין קץ, הקשבת לכל בקשותיי וטענותיי ונתת מענה ברוח טובה. אז תודה לך מקרב לב על הבית המדהים שבנינו יחד, ולהתראות בבית הבא!

בינה פרקש לקוחה
user-image

מוכנים ללכת עד הסוף ולא יחסכו מזמנם להצלחת הפרוייקט

בפגישה הראשונה התרשמתי מהם כמפקחי בנייה מקצועיים בעלי ניסיון אמין שמוכנים ללכת עד הסוף ולא יחסכו מזמנם להצלחת הפרוייקט.

הטיפים הראשונים חסכו לי אלפי שקלים, בפגישות הבאות שהתקיימו עומרי וגל תמיד הבחינו וראו את כל "הטעון שיפור ותיקון", וזאת בדרכי נועם מול בעלי המקצוע השונים וברמת המקצועיות הראוייה.

שמחנו להכיר אתכם דרך עבודתכם המסורה והקפדנית

חגית לוי לקוחה
user-image

חינם- מדריך מפורט אודות תכולת עבודות המפקח ועלות שירותי הפיקוח. זמין לצפייה מיידית

גישה למדריך ניתנת בחינם. לחץ על הכפתור הבא בכדי להתחבר ולעבור למדריך:

>